ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch

CCC – boty jsou naše specialita

Jaké to je psát o polské firmě, která dosáhla úspěchu doma i za hranicemi. Od samého začátku.

Představme si zakladatele – pana Dariusze Miłka (nyní hlavního akcionáře), obyvatele Dolního Slezska, který své podnikatelské dobrodružství začal na trhu v Lubinu.

Skromný začátek ho dovedl k obrovskému úspěchu. Dnes značku CCC a oranžový nápis poznává každý z nás. A od roku 2016 ji můžeme spojit s firmou eobuwie.pl, která se stala jejím hlavním akcionářem.

Spektakulární rozvoj přivedl podnik k získání mnoha ocenění, včetně například „Laur konsumenta“, „Gazela biznesu“ nebo „Duże perły polskiej gospodarki“. Boty CCC, kabelky se dostávají do zemí Evropy a hrdě nás reprezentují na kontinentu.

Kromě obchodní činnosti se skupina CCC angažuje v charitativní činnosti, jako první polský globální partner UNICEF. Podporuje také sportovce: skupiny basketbalistek, kolařů, kteří získávají další trofeje.

V CCC boty to není všechno – podívejte se, co ještě můžete koupit

Dlouho v CCC boty vedly prim, ale sortiment obchodu se neustále rozšiřuje, proto zde najdeme také:

Kožené doplňky, např. rukavice, peněženky, pásky Kabelky CCC Čepice, šály, šátky Šperky Příslušenství na péči o obuv

Dámské boty CCC – výprodej pro každého?

Přizpůsobíme je ročnímu období, stylu a příležitosti, na kterou je oblékáme. V souladu s aktuálními trendy nebo klasické, které nikdy nevychází z módy.

Pohodlné tenisky nebo sportovní obuv se skvěle hodí pro aktivní životní styl. Elegantní lodičky si vybereme, když chceme vypadat elegantně, a baleríny lehce a dívčím způsobem.

Pro každodenní pohodlí si každá žena může vybrat espadrilky nebo funkční polobotky. Naopak v CCC dámské kozačky a kotníkové boty se hodí každou zimu, bez ohledu na cenovou variantu, protože každá žena si zde najde něco ve své cenové relaci, kterou snadno specifikujete pomocí dostupného filtru.

Pánské boty CCC – výprodej pro všechny

pohodlné sandály sportovní obuv, jak pro sportování, tak pro každodenní aktivitu moderní polobotky boty se zajímavým šněrováním kotníkové boty – na zimu i jinak Dětské boty CCC

Fyzioterapeuti upozorňují na výběr vhodné obuvi pro nejmenší. V CCC rodiče najdou boty různých značek, vytvořené s ohledem na děti. Boty pro dívky a chlapce zohledňují jejich chutě. Motivy známých pohádek, hrdinů, jedním slovem módně a pohodlně.

Bez ohledu na to, zda si v CCC vybereme kožené sandály nebo semišové mokasíny, dobře je doplníme vhodnou kosmetikou, aby byla obuv správně ošetřena.

Internetový obchod CCC má tu výhodu oproti kamennému, že v něm najdete všechny dostupné modely (často mnohem více). A pokud v salonu nedostanete požadovanou velikost, objednáte ji online. Navíc akce CCC jsou dostupné v obou variantách nákupu. Co víc, při objednávání přes internet můžete využít slevový kód CCC.

Dámské boty CCC – kotníkové boty, kozačky, nebo možná baleríny?

Boty můžete kupovat po celý rok. Mnohé z nich jsou univerzální (jako sandály nebo domácí pantofle), ale například kozačky nebo kotníkové boty v CCC se objevují pouze na podzim a v zimě, kdy to počasí vyžaduje.

V souvislosti s tím nelze vybrat ideální obuv. Taková neexistuje. Můžete vybrat botu ideální… pro vás.

Dámské boty CCC – jaký máte výběr? kotníkové boty kozačky polobotky sportovní obuv pantofle sandály sneakersy lodičky espadrilky holínky domácí obuv

Výběr je obrovský, ale kdo řekl, že musíte mít doma jen několik párů dámských bot. Zvláště když máte v záloze slevový kód CCC nebo se blíží výprodej obuvi. Pak stojí za to se odvázat, zvláště když je to výhodné.

Dámské kotníkové boty v CCC jen na zimu?

Je mnoho druhů obuvi, a ještě uvnitř dané kategorie jsou další podkategorie. Tak je to například s dámskými kotníkovými botami v CCC. Můžete si koupit například zateplené, na podpatku, z kůže. Možností je velmi mnoho, proto při výběru kotníkových bot používejte vhodné filtry.

A možná si v CCC objednáte boty Lasocki?

Tato známá značka – od té doby, co vstoupila do obchodu CCC – si získala ještě větší popularitu. Nejen kvůli atraktivní ceně (poměr ceny a kvality první třída), ale také designu a kvalitě obuvi. Lasocki je známý v celém Polsku právě díky odolným materiálům.