ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch

Jak ušetřit na seriálech v HBO Max? Aktivujte slevový kód

Zdarma měsíc v HBO Max je zajímavým řešením, jak zjistit, jaké seriály a filmy mohou nabídnout. Přihlášení a registrace jsou velmi jednoduché, takže tento krok rychle zvládnete. 14 dní zdarma je dostatečně dlouhá doba na to, abyste mohli vyjádřit svůj názor. A po této době můžete platit méně, pokud najdete atraktivní slevový kód HBO Max.

Jeho aktivace je mnohem těžší než jeho nalezení. Pokud se vám již podaří najít na seznamu slevový kód HBO Max, nemusíte se nad tím příliš rozpakovat. Nejdříve zjistěte, kolik zařízení můžete připojit, abyste věděli, jaké jsou pro vás nejlepší možnosti. A poté si vyzkoušejte aplikaci.

V dnešní době je to velmi užitečná a pohodlná alternativa. Dokonce se nemusíte pokaždé přihlašovat. Nainstalujete aplikaci HBO Max, kliknete na ni a sledujete své oblíbené filmy a seriály.

Slevový kód se objeví v nastavení účtu po registraci. Tam v sekci „SPRÁVA ÚČTU“ zadejte svůj slevový kupón, který jste si předtím stáhli z našeho webu. Vložíte a uložíte. Je to tak jednoduché. Přesně tak, jako na jiných podobných platformách jako Player.pl nebo NC+.