ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch

Objednejte online v Kinguinu CS GO, GTA 6 nebo Cyberpunk 2077

Klíče k nejoblíbenějším hrám (např. Cyberpunk 2077 nebo GTA 6) si můžete zakoupit za velmi atraktivní cenu v Kinguinu, dokonce i bez promo kódu.

Kinguin je taková platforma srovnatelná se službou Allegro, což znamená, že na obou stranách bariéry jsou individuální prodejci a kupující, kteří se vzájemně hodnotí, takže takový nákup je nejbezpečnější a důvěryhodnost uživatelů je docela rychle ověřována.

V Kinguinu jsou Cyberpunk 2077 nebo Fifa 21 jen příklady. Zde si můžete objednat také: Hry pro PlayStation 4 Hry pro Nintendo Hry pro PlayStation 5 Hry pro XBOX One Hry pro XBOX Series

Jak zakoupit hru v Kinguinu?

To je úkol, podobně jako aktivace slevového kódu, velmi jednoduchý.

Nejprve se zaregistrujte na platformě Kinguin Prohlížejte dostupné hry (na základě kategorie nebo platformy) Ověřte prodávajícího, zkontrolujte typ platby a dostupnou oblast Rozhodněte se, zda si vyberete možnost ochrany kupujícího V souhrnu dokončete objednávku (např. přidáte číslo účtu)

Nákup her se trochu liší od nákupu v internetových obchodech, které jste dosud znali (např. Media Expert nebo RTV Euro AGD). Slevový kód však funguje stejně, takže zkontrolujte následující krátkou instrukci.

Jak rychle použít slevový kód v Kinguinu?

Nejprve začněte vyhledáním vhodné slevy na našem webu. Poté prostě klikněte na vybranou slevu a zkopírujte text, který se vám zobrazí na obrazovce.

Poté zkontrolujte, do kdy je kupón platný, a zjistěte, zda jsou k dispozici další požadavky pro aktivaci.

Přejděte na web Kinguin.net a vyberte si hry. Přidejte je do nákupního košíku a po dokončení nákupu přejděte k souhrnu. Tam naleznete možnosti platby a další údaje, které musíte vyplnit. Můžete také vložit slevový kód a potvrdit ho kliknutím na tlačítko „APLIKOVAT“.