ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch
ZÍSKEJTE SLEVU!
100% Úspěch

TATUUM – dámská a pánská móda pro ty, kdo ocení dobře vypadající styl a vysokou kvalitu

Zastánci klasických řešení s nádechem modernosti si zde mohou kompletně doplnit šatník. Dokonce i velmi nároční zákazníci zde najdou něco podle svých požadavků. Společnost TATUUM dbá jak na vysokou kvalitu materiálů a zpracování, tak na bohatou nabídku. Hledáte-li například sako, můžete procházet mnoho modelů, střihů, barev nebo hotových sestav. Abychom uspokojili váš vkus a splnili vaše očekávání:

Kolekce navržené hvězdami, např. kolekce Julie Pietruchy Příležitosti pro každou sezónu Blůzy, trička, košile, svetry, tuniky Bundy Saka/blazery Pro ženy sukničky a šaty TATUUM Doplňky: pásky, boty, spodní prádlo, šperky, ponožky, tašky a mnoho dalšího Jak funguje internetový obchod TATUUM?

Internetový obchod má velmi přehledný grafický design, díky kterému snadno najdete požadované oblečení a budete ohromeni dostupnými produkty. Každá kolekce TATUUM je vyjádřením módní vášně. Spojuje jednoduchost a populární řešení. A nákupy online jsou čistou radostí:

Rychlé doručení TATUUM

Vybrali jste si šaty v TATUUM, protože tam je snazší najít správnou velikost, a teď se bojíte, že vám dorazí včas? Bez obav, expedice je připravena rychle a vy si vyberete, kdo vám ji doručí – možnosti jsou různé. Při objednávce nad 100 PLN nebudete platit žádné náklady.

Vrácení zboží

Objednané zboží můžete vyzkoušet až doma. Pokud máte pocit, že „to není to“ nebo že velikost nesedí, můžete vrátit každou blůzu, košili nebo sako. Zajímavé je, který střih se pro vás ukáže jako vhodný.

Věrnostní program TATUUM GENERATIONS

Připojením k programu obdržíte kartu a řadu kuponů (uvítací, narozeninový kupon atd.). K tomu budete informováni o akcích, slevách, které si můžete sledovat na internetovém účtu.

Sekce TATUUM Outlet

V jednom místě jsou shromážděny všechny oděvy, které jsou na výprodeji. Zjistěte, kolik můžete ušetřit. Návrhy pánského a dámského oblečení v mnoha variantách.

Slevový kód TATUUM

Internet má tu sílu, že nám nabízí slevové kupony, které stacionární obchody TATUUM nemají. Aktivace slevového kódu je jednoduchá a vede ke snížení cen. Jak na to? Zkopírujte kód a poté jej vložte do nákupního košíku.